Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli ktoś nie był w Lublinie niech nie mówi że to Wieś czy dziura zabita dechami.. Spójrz na swoje miasto, Lublin mało co odbiega od wielkiej Warszawy, czy innego większego miasta.. Owszem są tu ludzie którzy nie potrafią się zachować.. Ale nie wszyscy.. Marszalek postanowił dać drzewka, brawo dla niego.. Tylko szkoda że ludzie nie potrafili tego docenić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka mi rzecz. Ubawiłem się do łez...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  "A może by tak jeszcze marszałek zorganizował igrzyska na Lublin Arena. Marszałek Sosnowski przebrany za cesarza rzymskiego to dopiero by było coś..."   A zamiast rydwanów byłyby rozklekotane i śmierdzące busy.  
  •  
 
   
Wstyd że ten człowiek jest marszałkiem bo ostatnio coraz częściej przez marszałka Lublinowi się obrywa i inni mieszkańcy Polski robią sobie polewkę . Niech wyjedzie z busiarzami do Radzynia Podlaskiego gdzie jest urodzony i niech tam takie cyrki odstawia. Najpierw blokuje Polskiego Busa , później jeszcze choinki i przetarg na luksusowe auta dla UM
   
Już pojawiają się takie komentarze :   LUBLIN I WSZYSTKO JASNE.   Dziękujemy za taka reklamę marszałku     Już pojawiają się takie komentarze :   LUBLIN I WSZYSTKO JASNE. przecież Lublin to bastion PISu antyeuropejskiego. Lublin przeprasza ;-; "Panie Marszałku, wysoka izbo" hehe. Biednego marszałka populistę liczącego na głosy, dzicz chciała porwać z choinkami. Wszyscy siebie warci. P.S Organizatorzy całej akcji jednak powinni przewidzieć całą sytuacje i ustawić np. wąsko barierki prowadzące do tego namiotu, tak aby pojedynczo ludzie czekali w kolejce- albo coś w tym stylu   Ten marszalek to specjalnie to zorganizowal? Bokiem jakas gruba kase przemycal czy poprostu chcial rozslawic Lublin? Magia swiat job twoja... Czas dzielenia sie i dobroci dla bliskich tfu Powinni się ustawić w kolejkę z własnej inicjatywy z uśmiechem ,że darmowe i nie walczyć jak przygłupy między sobą.Jeszcze w Lublinie ehh ;( a to Polska Wschodnia. Tam takie rzeczy to normalność mieszkam akurat na Lubelszczyźnie. Gdyby tam rozdawali za darmo karpia to jeden drugiego by utopił w łyżce wody ku*** PO ch*** TAM IDZIECIE SZKODA WAM 40ZŁ NA CHOINKĘ I NIE ROBICIE Z SIEBIE CEBULARZY?, PRZEZ TAKIE ku*** JAK WY WSZYSCY SIĘ ŚMIEJĄ, ROZUMIEM ŻE JEST KRYZYS ALE CHYBA TO NIE ZNACZY BY Z SIEBIE ROBIĆ JAKIEGOŚ PAJACA. Chytre dziady i baby z Lublina     Dziękujemy za taka reklamę marszałku Kiedy dymisja ? bo po czymś takim i to chyba normalne ,. Pośmiewisko z Lublina na całą Polskę  ,wstyd !!!
   
MNIE KWESTIE KRAJOBRAZOWE NIE INTERESUJĄ!
Marszałka kolory nie interesują Sławomir Sosnowski, marszałek województwa, któremu podlega Centrum Onkologii, nie czuje się odpowiedzialny za fatalny wygląd budynku. Zapytany o tę kwestię przez dziennikarza "Wyborczej" mówi, że ma "poważniejsze problemy na głowie". Twierdzi, że budynek interesuje go wyłącznie od strony medycznej. - Ma w nim być zapewniona opieka dla chorych - podkreśla. "Wyborcza": - Przecież nikt nie twierdzi, że budynek jest niepotrzebny. Chodzi o jego estetykę. Marszałek: - Kwestie krajobrazowe mnie nie interesują. Cały tekst: http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,17598488,Budynek____koszmarek__mial_wygladac_inaczej__Oszczedzili_.html#ixzz3vBhUzhZi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czym kolejka ta stoi? Po szarość, po szarość, po szarość Na co w kolejce tej czekasz? Na starość, na starość, na starość Co kupisz, gdy dojdziesz? Zmęczenie, zmęczenie, zmęczenie Co przyniesiesz do domu? Kamienne zwątpienie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy tak ciągle z tym PolskimBusem. Artykuł dotyczy przecież czego innego. PolskiegoBusa komentujcie pod artykułami dotyczącymi PolskiegoBusa, a tu jest mowa o choinkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HETMAN WRÓĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typa w okularach skądeś znam, nie wiem skąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halo. Naprawdę nie ma się czym podniecać. Wesołych Świąt Wszystkim.!!! Marcin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy tak ciągle z tym PolskimBusem. Artykuł dotyczy przecież czego innego. PolskiegoBusa komentujcie pod artykułami dotyczącymi PolskiegoBusa, a tu jest mowa o choinkach...
Przeczytałeś wszystkie wpisy na forum ?   Jak widać marszałek dał dobrze do pieca z tymi choinkami, jak widziałeś co się działo na filmie i co ludzie opisują na YT bynajmniej nie jest to dobra reklama Lublina. Po drugie jak śledził byś co się dzieje to wynika z tego że marszałek wraz z busiarzami i spółką  Lexmid blokuje Polskiego Busa , a że brak jest innego przewoźnika który przewozi  pasażerów autobusami to niestety ludzie jeżdżący z brodą przy kolanach piec czy więcej godzin maja dosyć i stad te wpisy o nieuczciwym potraktowaniu pasażerów min do Rzeszowa czy Krakowa gdzie kursy zostały anulowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznań jest inny we wszystkim. Tam są inni ludzie niż w Lublinie.
a ja myślałam że tam są potomkowie osadników ze wschodu i biedoty z lubelszczyzny zajmująca domy poniemieckie.                                                                                                                   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd ludzie ... to nie chleb powszedni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto stan Tuskolandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zwolennicy KODu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan sosnowski to od Tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nie rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek nic nie funduje, to z naszych pieniędzy. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to EMERYCIU PIS-U!! gdzie sa wasi politycy? do nich po choinki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni zrobili z mojej Ojczyzny? Dlatego głosowałem na PiS - peeselowcy za grosz honoru nie mają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żenada. Jak coś dają za darmo to jeden po drugim będzie lazł, katolicy i prawdziwi Polacy. Nie dziwne że za 500 zł gotowi się sprzedać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...